> PRACA > Kraków

Energetyk w Kraków, Małopolskie sprżedam

Zadania: Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie kotłów parowych Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie kotła wodnego Eksploatacja i konserwacja wymienników, stacji uzdatniania wody, filtroodmulników Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach ciepłej i zimnej wody technologicznej i użytkowej Eksploatacja i konserwacja komór klimatyzacyjnych Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie HVAC i klimatyzacji precyzyjnej Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie wody lodowej Eksploatacja systemu sprężonego powietrza Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie próżni Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie sprężonego powietrza Eksploatacja systemów przeciwpożarowych w tym diagnozowanie i usuwanie usterek na instalacji tryskaczowej, hydrantowej, oraz w systemie pomp pożarowych Wymagania: Minimum 1 rok na podobnym stanowisku Wykształcenie kierunkowe techniczne Uprawnienia: SEP, Grupa 1, 2 i 3, uprawnienia eksploatacyjne, uprawnienia do pracy na wysokości Umiejętność szybkiego diagnozowania usterki i awarii Umiejętność czytania dokumentacji technicznej Umiejętność obsługi urządzeń elektroenergetycznych Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach krytycznych i stresowych Znajomość urządzeń zabezpieczających i kontrolno-pomiarowych Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie usuwania awarii i prowadzenia napraw Zdolność przewidywania i podejmowania działań profilaktycznych Oferujemy: Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Detale ogłoszenia: Energetyk
Sprzedawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków